محصولات جدید

اپتیلد

چراغ اپتیلد تعریف جدیدی از «زیبایی در سادگی» ارائه می‌كند. تنوع‌های این چراغ در اندازه‌های مختلف و با قابلیت نصب توكار و روكار یا آویز، برای نورپردازی فضا با ابعاد و معماری متفاوت، راهكاری منحصر به فرد ارائه كرده و با بهره‌گیری از ماژول‌های LED خطی بك‌لایت و لنزهای اكریلیك شفاف محیط پیرامون خود را به صورت كاملا یكنواخت روشن می‌كند. استفاده از لنزهای مجزا بر روی هر چیپ، ضمن حفظ درخشندگی یكنواخت بر روی سطح دیفیوزر، كاهش چشمگیر ارتفاع چراغ را نیز ممكن ساخته است و به این ترتیب، اپتیلد با ظاهری مدرن و ظریف، محصولی متمایز در بین همتایان خود به شمار می‌رود.
چراغ توكار اپتيلد چراغ روكار يا آويز اپتيلد

آریانا

چراغ دانلایت گرد و مربعی آریانا، در اندازه‌های متنوع، به صورت نصب توكار و روكار برای استفاده در محیط‌های اداری و تجاری مدرن عرضه می‌گردد. طراحی زیبا، ظریف و مینیمال چراغ و همچنین تنوع در اندازه و شكل، استفاده از این چراغ دانلایت را در فضاهای با ابعاد و كاربری مختلف امكان‌پذیر می‌سازد. به منظور توسعه محصولات این خانواده، چراغ دانلایت مربعی 20*20 روكار و توكار آریانا، با ماژول DOB-LED با تنوع دمای رنگ نور 4000 و 6500 كلوین و ضریب نمود رنگ بیش از 80 ، در دو سطح توانی مختلف عرضه خواهد شد.
دانلايت توكار آريانا دانلايت روكار آريانا

آرتمیس (Trimless)

چراغ دانلایت توكار آرتمیس (Darklight)، با طراحی پیشرفته مازی‌نور برای استفاده معماران و طراحان در طراحی فضای داخلی عرضه می‌گردد. با بهره‌گیری از قطعات اپتیك خاص در آرتمیس و بهبود زاویه cut-off چراغ و در نتیجه، نامشهودی منبع نور و فقدان زنندگی نور، این چراغ در رده چراغ‌های Super comfort قرار گرفته و گزینه‌ای مناسب برای استفاده معماران و طراحان فضای داخلی است.
چراغ دانلایت Trimless آرتمیس، تنوع جدیدی از این محصول می‌باشد و برای مواردی طراحی شده است كه طراح برای نورپردازی بهتر، به ظرافت و هماهنگی بیشتر چراغ با المان‌های معماری نیاز دارد. این مدل‌ جدید به صورت بدون لبه نصب شده و به عنوان جزئی از طراحی و فضا، در سایر المان‌ها تركیب شده و از دید ناظرین پنهان خواهد ماند.
دانلايت Trimless آرتميس همه محصولات آرتميس

نپتون

چراغ سقفی نپتون برای تامین روشنایی راهروها، پاركینگ‌ها، ورودی ساختمان‌ها و فضاهای رفت و آمد عمومی عرضه می‌شود. در چراغ نپتون با بهره‌مندی از سنسور حركتی-روشنایی مایكروویو نیاز به كلیدزنی حذف شده و پس از تشخیص حضور فردی در دایره‌ای به شعاع 6 متر در اطراف چراغ، با توجه تنظیمات سنسور، چراغ برای مدت مشخص (5 ثانیه، 1، 3 یا 10 دقیقه) روشن می‌شود. عدم نیاز به كلیدزنی، به خصوص در محیط‌های عمومی از نظر بهداشتی مناسب بوده و با روشن و خاموش شدن چراغ تنها در زمان نیاز، طول عمر چراغ افزایش یافته و در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی خواهد شد. چراغ نپتون با درجه حفاظت IP65، در فضای داخلی و یا فضای خارجی مسقف قابل استفاده بوده و ارائه در رنگ نورهای مختلف این امكان را فراهم می‌سازد كه چراغ در فضاهای متنوع به كار گرفته شود.
همه محصولات نپتون

لدیسان

چراغ آویز ضد نم و غبار لدیسان با طراحی پیشرفته مازی‌نور، در تنوع‌ مختلف توانی برای محیط‌های صنعتی، آشیانه‌های هواپیما، مجموعه‌های ورزشی سرپوشیده و سالن‌های نمایشگاهی طراحی شده است. استفاده از لنز یكپارچه پلی‌كربنات به جای شیشه، موجب كاهش قابل‌توجه وزن چراغ لدیسان شده و آن را برای استفاده در محیط‌هایی كه استفاده از شیشه محدودیت دارد، بسیار مناسب می‌سازد. همچنین، ترمینال‌باكس با درپوش آلومینیوم دایكستی كه در پشت چراغ تعبیه شده است، قابلیت لوپینگ را در این چراغ فراهم آورده است. بدنه مستحكم آلومینیوم دایکستی و درجه حفاظت (IP65) از دیگر ویژگی‌های برجسته این چراغ است.
لدیسان S (100 وات)، جدیدترین تنوع در خانواده لدیسان است كه علاوه بر كاربری‌های معمول چراغ آویز ضد نم و غبار لدیسان، در فروشگاه‌ها و هایپرماركت‌ها نیز قابل استفاده است.
همه محصولات لديسان

براكت ظریف برای نصب چراغ‌های خطی به لوله

با جایگزینی چراغ‌های non-LED با چراغ‌های ظریف‌تر LED، نیاز به براكتی ظریف برای نصب این چراغ‌ها به لوله در فضاهای صنعتی حس می‌شود.
برای پاسخ به این نیازمندی، شركت مازی‌نور اقدام به عرضه براكت‌های لوله ظریفPB4-Bracket و PB5-Bracket، مناسب برای نصب چراغ‌های LED بر روی لوله‌های قطر 4 و 5 سانتی‌متر كرده است. علاوه بر سهولت مكانیزم نصب چراغ با این براكت‌ها، طراحی براكت‌ها نیز با ظاهر ظریف چراغ‌های خطی LED همخوانی دارند. همچنین، برای دوام هرچه بیشتر براكت در محیط‌های صنعتی، سطح براكت‌ها با پوشش داكرومت پوشش‌دهی شده است.
براكت نصب چراغ به لوله قطر 4 سانتي‌متر براكت نصب چراغ به لوله قطر 5 سانتي‌متر

پلاریس

محصولات خانواده پروژكتوری پلاریس با تنوع‌های برای پوشش كاربردهای پروژكتوری فضای آزاد و فضای داخلی مانند نورپردازی بیلبوردها، اشیاء نمایشگاهی، پاركینگ‌ها و محوطه‌ها طراحی و عرضه شده‌اند. چراغ‌های پلاریس با ظاهر زیبا و ظریف و طراحی آیرودینامیك، بهره گیری از قطعات با كیفیت و تنوع در نوع نصب، یك پروژكتور كارآمد و انعطاف پذیر را برای استفاده در رنج وسیعی از انواع كاربردهای پروژكتوری از بیلبوردها و اشیاء بزرگ در سطح شهر تا املاك خصوصی فراهم می‌آورد.
با اضافه شدن مدل‌های 20 وات به خانواده محصولات پلاریس، محصولات این خانواده هم اكنون در تنوع‌های20، 40، 60، 80 و 120 وات، رنگ‌های شیری و طوسی و با دمای رنگ نورهای4000 و 6500 كلوین عرضه می‌شوند. ارائه انواع براكت‌های لوله و قوطی و براكت‌های سرلوله برای این چراغ، انعطاف‌پذیری بسیار بالایی در نحوه نصب و كاربری برای این چراغ به همراه آورده است.
همه محصولات پلاريس

آستریا S

تأمین روشنایی كافی و نورپردازی مناسب معابر، علاوه بر ارائه تصویری مناسب از چشم‌انداز شهری، با تأمین امنیت و ایمنی عبور و مرور، به افزایش سطح رضایت و آرامش شهروندان كمك می‌كند. آستریا S، به عنوان آمیزه‌ای از زیبایی و تكنولوژی روز در ساخت چراغ‌های معابری مدرن، برای تأمین روشنایی در فضاهای مختلف شهری از قبیل خیابان‌های فرعی، کوچه‌ها، مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و نیز مناطق اطراف ساختمان‌ها مناسب می‌باشد.
چراغ آستریا S با بدنه آلومینیوم دایکستی مستحكم و دیفیوزر شیشه‌ای شفاف سكوریت شده عرضه می‌شود. همچنین، طراحی درب محفظه تجهیزات الكتریكی آستریا S به گونه‌ای است كه بدون نیاز به ابزار و با مكانیزمی ساده باز شده و به این ترتیب، نصب چراغ به آسانی امكان‌پذیر می‌باشد. همچنین، با استفاده از لوله‌گیر قابل تنظیم، چراغ می‌تواند در دو حالت عمودی بر روی پایه یا افقی بر روی بازو نصب شده و زاویه قرارگیری آن، متناسب با شرایط محل كاربری، تنظیم شود. پخش دقیق و هدفمند نور، متناسب با كاربری، با بهره‌گیری از لنزهای پلی‌كربنات، درجه حفاظت (IP66)، عمر مفید طولانی و بازدهی زیاد از ویژگی‌های برجسته این چراغ است.
همه محصولات آستريا S

براكت نصب دیواری برای چراغ‌های معابری

با توجه به دامنه كاربرد گسترده چراغ‌های معابری و عدم امكان نصب پایه چراغ در برخی محل‌ها مانند سالن‌های صنعتی، محوطه املاك خصوصی، برخی معابر محلی و ...، شركت صنایع روشنایی مازی‌نور، اقدام به طراحی، ساخت و عرضه براكت‌های دیواری برای نصب چراغ‌های معابری در این گونه محل‌ها نموده است. این براكت‌ها، علاوه بر ساده‌تر كردن نصب و برق‌رسانی به چراغ، نصب صحیح و ایمن چراغ را نیز ممكن ساخته و از عابران در برابر خطرات احتمالی سقوط چراغ (در صورت استفاده از تجهیزات نا ایمن و غیر استاندارد) محافظت می‌كند.
این براكت‌ها با بازویی به طول 30 سانتی‌متر و قطرهای 3 و 4 سانتی‌متر عرضه می‌شوند.
براكت نصب ديواري با بازو قطر 3 سانتي‌متر براكت نصب ديواري با بازو قطر 4 سانتي‌متر

ماگنولیا

ماگنولیا، چراغی پاركی با طراحی كلاسیك و آشنا است. طراحی مینیمال بدنه و درپوش در ماگنولیا توأم با ویژگی‌های اپتیك آن مانند ضریب نمود رنگ بیش از 80 و Flicker free بودن، این چراغ را در میان همتایان خود متمایز می‌سازد و همچنین، در طراحی نورپردازی، این امكان را برای طراحان فراهم می‌سازد كه در انواع كاربری‌های فضای آزاد، با طراحی و معماری مختلف مانند پارك‌ها، محل‌های تجمع شهری، پیاده‌رو‌ها، محوطه ساختمانهای تجاری، اداری و ... چراغ پاركی ماگنولیا را به كار گیرند. در این چراغ، استفاده از حباب پلی‌كربنات مقاوم در برابر امواج فرابنفش (UV) به جای شیشه، موجب كاهش قابل‌توجه وزن چراغ شده و سطح خارجی حباب كه صاف می‌باشد، مانع از جمع شدن غبار بر روی آن می‌شود.
چراغ ماگنولیا با بدنه و كلاهك آلومینیوم دایكستی با پوشش رنگ الكترواستاتیك سفید یا مشكی، لنز و حباب پلی‌كربنات و ماژول DOB-LED با تنوع دمای رنگ نور 4000 و 6500 كلوین عرضه خواهد شد و بر روی پایه‌هایی به قطر 60 میلی‌متر قابل نصب خواهد بود.
همه محصولات ماگنوليا

هانی

چراغ ریلی هانی، یك چراغ اسپات با طراحی مینیمال و عملكرد عالی است. بهره‌گیری از یك هیت‌سینك مخفی و عدم وجود درایورباكس مجزا در چراغ هانی، انجام نورپردازی موضعی در ساختمان‌های تجاری و اداری را با ظرافت و زیبایی بیشتر ممكن می‌سازد.
در چراغ هانی، پخش هدفمند نور، تنظیم جهت تابش و كنترل زنندگی، با طراحی خاص بدنه و اتصالات و استفاده از یك لنز پلی‌كربناتی، به شكلی ساده و موثر انجام می‌پذیرد. تنوع در دمای رنگ نور و رنگ بدنه، و ارائه مدل‌های سه‌فاز و تك فاز، استفاده از چراغ هانی را هانی را در كاربردهای مختلف اداری و تجاری و سناریوهای نورپردازی متنوع، ممكن می‌كند.
همه محصولات هاني

یونیلایت

چراغ یونیلایت، با درجه حفاظت IP65، برای استفاده در محیط‌های پر گرد و غبار صنعتی طراحی و ساخته شده است. یونیلایت، به عنوان محصول پیشگام در رده چراغ‌های صنعتی خطی، با بدنه مستحكم آلومینیوم اكسترودی، دیفیوزر شفاف تخت شیشه‌ای سكوریت شده و قطعات الكتریكی و روشنایی با كیفیت عرضه می‌شود كه دوام چراغ در شرایط سخت را تضمین می‌كنند.
یونیلایت با تنوع‌های لومنی مختلف و با بهره‌گیری از لنزهای پلی‌كربناتی با زوایای پخش‌ نور متنوع، انتخابی مناسب برای استفاده در انواع محیط‌های صنعتی است. ساختار خطی چراغ، این امكان را به نورپردازان می‌دهد كه با آزادی عمل بیشتری به طراحی روشنایی یكنواخت در فضاهایی مانند خطوط تولید، سوله‌ها و انبارها بپردازند.
همه محصولات يونيلايت

ساترن (پروژکتوری)

خانواده ساترن، برای پوشش رده وسیعی از كاربردهای فضای آزاد ارائه می‌شود. خانواده ساترن برای هر كاربرد مختلف روشنایی فضای آزاد، از نورپردازی خیابان‌ها و معابر شهری تا روشنایی فضاهای وسیع روباز و روشنایی تونل‌ها، راه حلی منحصر به فرد ارائه می‌كند.
چراغ‌های خیابانی ساترن شامل مدل‌های زاویه پذیر، نصب مستقیم به بازو و نصب مستقیم به بازوهای U شكل است كه استفاده از ساترن را با استفاده از انواع براكت‌ها و بر روی پایه‌های متفاوت ممكن می‌سازد. تنوع محصولات و همخوانی ظاهر ساترن با مبلمان شهری، این چراغ را تبدیل به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در محیط شهری می‌كند.
چراغ تونلی ساترن تنوع‌های نصب در وسط و كناره تونل و پخش‌های باز یا نامتقارن نور را داشته و در انواع تونل‌ها با انواع تكنیك‌های روشنایی، قابل استفاده است.
جدیدترین محصول خانواده ساترن، چراغ پروژكتوری ساترن، برای استفاده در برج‌های نوری ارائه شده و اتخاذ راهكارهای جدیدی را در طراحی و نورپردازی فضاهای آزاد ممكن می‌سازد.
چراغ پروژكتوري ساترن چراغ خياباني ساترن چراغ تونلي ساترن

دیانا كامفورت

دانلایت توكار دیانا كامفورت، به نقاط قوت دانلایت نام‌آشنای دیانا، قابلیت كنترل زنندگی عالی را اضافه کرده و مانند دانلایت آرتمیس، جزء نسل جدیدی از دانلایت‌هاست كه در طراحی آن‌ها علاوه بر بدنه مستحكم دایكستی و قطعات اپتیك و الكتریكی با كیفیت و با دوام، به مساله كنترل زنندگی توجه بسیار ویژه شده است.
دیانا كامفورت در مدل‌های رفلکتوری با رفلكتورهای آلومینیوم آنودایز و در مدل‌های دیفیوزرری با دیفیوزرهای ویژه Low-UGR عرضه می‌شود. با توجه به مقادیر UGR كمتر از 13 (به جز مدل 34 وات رفلكتوری كه كمتر از 19 است)، دیانا كامفورت به طور ویژه‌تر برای کاربردهایی كه كنترل زنندگی یا پنهان بودن سطح نورانی چراغ در آن‌ها مورد توجه است مانند اتاق‌های طراحی، اتاق جلسات، سالن‌های پذیرایی، محیط‌های تجاری و ... مناسب است.
همه محصولات ديانا كامفورت رفلكتوري

لدیسان دكوراتیو

لدیسان دكوراتیو تكمیل كننده خانواده محصولات لدیسان، با هدف روشنایی محیط‌های نمایشگاهی، فروشگاه‌های بزرگ و هایپرماركت‌ها است. لدیسان دكوراتیو از لنز پلی‌كربناتی با پخش 90 درجه مشابه لدیسان ضد نم و غبار بهره ‌می‌برد. اضافه شدن رفلكتور آلومینیومی، كه كنترل خیرگی را بهتر از قبل ممكن ساخته و استفاده از كیت اتصال الكتریكی و بكسل آویز به جای زنجیر و قلاب، همخوانی بهتری با محیط‌های تجاری و نمایشگاهی به لدیسان دكوراتیو داده است.
محفظه اپتیك و ترمینال باكس روی چراغ، مانند لدیسان ضد نم و غبار، دارای درجه حفاظت IP65 هستند. بكسل گالوانیزه و كیت نصب هم‌رنگ با بدنه چراغ نصب ایمن و مطمئن چراغ به صورت آویز و تا ارتفاع 2 متر را تضمین می‌كنند.
همه محصولات لديسان دكوراتيو

مخروط نورانی

مخروط نورانی، یك تجهیز تزئینی برای پایه چراغ‌ها است. مخروط نورانی یك جلوه نوری به پایه چراغ‌ها اضافه كرده و به مناظر شهری در طول شب، جلوه زیباتری می‌بخشد. مخروط نورانی به همراه پایه‌ها یا براكت‌هایی با قطر 90 میلی‌متر قابل استفاده است و در تنوع‌های دیفیوزر قرمز یا آبی شفاف، سفید و رنگ‌های پرچم ایران عرضه می‌شود. برای درخشندگی یكنواخت دیفیوزر، از یك لنز پلی‌كربناتی شفاف استفاده شده است. بدنه دایكستی و محافظ صاعقه، دوام مخروط در شرایط فضای آزاد را تضمین می‌كنند.
مخروط نوراني سفيد مخروط نوراني آبي مخروط نوراني قرمز مخروط نوراني طرح پرچم

لدیلوكس

پنل لدیلوكس، ادامه دهنده موفقیت پنل‌های اج‌لایت لدیوم، با ظرافت و كارایی بیشتر است. پنل لدیلوكس، با بهره‌گیری از زهوار آلومینیومی، ماژول‌های خطی با كیفیت و درایورهای حرفه‌ای روشنایی، ضمن حفظ ظرافت چراغ (ضخامت 12 میلی‌متر) بازدهی فوق‌العاده‌ای (تا 155 لومن بر وات) داشته و با بهره‌گیری از دیفیوزرهای سفید ساتن، محیط را بدون زنندگی نور روشن می‌كند.
مدل‌های Low-UGR لدیلوكس، با بهره گیری از تكنولوژی روز دنیا، زنندگی چراغ را به كمترین حد ممكن رسانده و به طور ویژه برای استفاده در محیط‌هایی كه كنترل خیرگی در آن‌ها حائز اهمیت ویژه است، مناسب هستند.
خانواده لدیلوكس، با داشتن تنوع‌های توكار، روكار و آویز، و تنوع‌های ابعادی 60*60 و 30*120، در انواع محیط‌های اداری و تجاری و برای ماموریت‌های روشنایی متنوع، قابل استفاده‌اند.
پنل توكار لديلوكس پنل روكار لديلوكس پنل آويز لديلوكس

آرورا

چراغ اضطراری آرورا برای روشنایی ساختمان‌های عمومی یا خصوصی در مواقع اضطراری طراحی شده است و به طور خاص‌تر برای استفاده در سیستم‌های اضطراری حرفه‌ای مناسب است. مدل‌های مختلف چراغ آرورا قابلیت استفاده به همراه باتری مركزی یا UPS و با باتری خود چراغ (Self-contained) را داشته و افزون بر این امر، در مدل‌های باتری مركزی و Self-contained قابلیت آدرس‌پذیری نیز دارند.
آرورا در دو مدل‌های مختلف با لنزهای پلی‌كربناتی ویژه روشنایی اضطراری مناسب روشنایی محیط‌های باز (Anti-panic) و نشان دادن مسیر تخلیه (Escape route) عرضه می‌شود و و با بهره‌گیری از باتری Lithium phosphate (در مدل‌های Self-contained) و ماژول LED با بازدهی بالا، می‌تواند در مواقع اضطراری روشنایی را به شكل هدفمند و موثر تامین کرده و به حفظ آرامش افراد كمك كند.
چراغ اضطراري توكار آرورا چراغ اضطراري روكار آرورا
خبرنامه نظرسنجی