محصولات جدید

چراغ های لدیسیل، سیلیوم و لومیلاین با شار نوری بیشتر

در راستای پوشش هرچه بهتر نیازمندی های روشنایی Low Bay، شركت صنایع روشنایی مازی نور چراغ های لدیسیل، سیلیوم و لومیلاین، با شار نوری بیشتر را به سبد محصولات خود اضافه كرده است. به این ترتیب، علاوه بر تنوع های با شار نوری روتین، تنوع های با شار نوری 40 درصد بیشتر نیز در دسترس خواهد بود كه گزینه های بیشتری در اختیار طراحان و كاربران قرار داده و به انعطاف پذیری سیستم روشنایی كمك می كند.
چراغ خطي لوميلاين چراغ خطي پيوسته لوميلاين چراغ ضد نم و غبار سيليوم چراغ ضد نم و غبار لديسيل

الگانس با دیفیوزر Low UGR

شركت صنایع روشنایی مازی‌نور، با شعار «آن چه عالی است بخواهیم»، همواره می كوشد تا بهترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در همین راستا، و برای در اختیار گذاشتن گزینه های مناسب انواع كاربری‌های روشنایی، به خصوص كاربری های اداری نیازمند به حذف كامل زنندگی نور، چراغ‌های بك‌لایت توكار و روكار/آویز الگانس با دیفیوزر Low UGR را به سبد محصولات خود اضافه نموده است.
چراغ توكار و روكار/آویز الگانس برای استفاده در محیط های اداری، تجاری، آموزشی و ... طراحی و عرضه شده است. استفاده از ماژول های خطی لنزدار در این چراغ، روشنایی یكنواخت در محیط و سطح دیفیوزر چراغ را به ارمغان می آورد و استفاده از دیفیوزرهای سفید ساتن یا Low UGR، با حذف هرگونه زنندگی نور، آرامش بصری را برای كاربران محیط فراهم می آورد. چراغ الگانس، به عنوان یك چراغ بك لایت، برای محیط هایی كه نیازمند تأمین روشنایی دائمی است، مانند بیمارستان ها، بانك ها، مراكز ارائه خدمات شبانه روزی و ...، گزینه ای مناسب می باشد.
طراحی مینیمال این چراغ توأم با روشنایی یكنواخت سطح دیفیوزر آن، باعث میشود تا این چراغ، به خوبی با سبك طراحی و المان های محیط هماهنگ شود. همچنین، تنوع در شكل و ابعاد و امكان نصب چراغ به صورت توكار و روكار یا آویز، گزینه های بیشتری را هنگام طراحی روشنایی در اختیار طراحان قرار می دهد. مكانیزم های طراحی شده در چراغ الگانس، نصب چراغ و برق رسانی به آن را به آسانی میسر می سازد؛ به گونه ای كه تمامی مراحل نصب، بدون نیاز به ابزار و توسط یك نفر، امكان پذیر است. چراغ بك لایت توكار و روكار/آویز الگانس، با تنوع های 4500 و 7000 لومن در ابعاد 60*60 و 120*30، 2200 لومن در ابعاد 30*30 و دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین، در رده پرایمكس و با ضمانت 5 ساله مازی نور عرضه می شود.
چراغ روكار يا آويز الگانس چراغ توكار الگانس

چراغ های الگانس و اپتیلد با دیفیوزر داینامیك

چراغ های توكار و روكار/آویز الگانس و اپتیلد برای استفاده در محیط های اداری، تجاری، آموزشی و ... عرضه می شوند. تنوع های جدید این محصولات با دیفیوزر داینامیك برای ایجاد طرح نورانی سه بعدی در سطح دیفیوزر عرضه می‌شوند. این چراغ‌ها، مانند تنوع‌های دارای دیفیوزر ساتن، به عنوان چراغ بك لایت برای محیط هایی كه نیازمند تأمین روشنایی دائمی است، مانند بیمارستان ها، بانك ها، مراكز ارائه خدمات شبانه روزی و ...، گزینه ای بسیار مناسب می باشند.
پخش متقارن و یكنواخت نور و طرح‌های نورانی سه بعدی سطح دیفیوزر، باعث می شود بتوان از چراغ به عنوان یك المان تزئینی در محیط استفاده نمود. مكانیزم های نصب و برق رسانی به چراغ نیز، مانند سایر تنوع های این چراغ ها، بدون نیاز به ابزار و توسط یك نفر امكان پذیر است. چراغ های بك لایت الگانس و اپتیلد با دیفیوزر داینامیك در تنوع های توكار و روكار/آویز، با شار نوری 7500 لومن، ابعاد 60*60 و دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین عرضه می شود.
الگانس توكار با ديفيوزر دايناميك الگانس روکار / آویز با ديفيوزر دايناميك اپتيلد توكار با ديفيوزر دايناميك اپتيلد روکار / آویز با ديفيوزر دايناميك

اكسایت

در راستای پوشش هرچه بهتر كاربری‌های مختلف نورپردازی و پاسخ به نیازمندی طراحان روشنایی، تنوع رنگ نور Amber به سبد محصول چراغ اكسایت اضافه شده است.
با نورپردازی مناسب نمای ساختمان ها، می توان اثر نورپردازی در نمایش بهتر المان های معماری و جلوه بخشیدن به نمایش شب را مشاهده نمود. پنجره ها، طاق ها و راهروها به عنوان دریچه و مسیری به دنیای پیرامون و راهی برای كشف ناشناخته ها، همواره عنصری الهام بخش در هنر و معماری بوده اند. نورپردازی تزئینی این المان ها ضمن اشاره به الهام بخشی این عناصر در معماری، به نمای ساختمان و محیط جلوه زیباتری بخشیده و می تواند به نوعی دیگر الهام بخش هنرمندان و معماران باشد.
چراغ نورپردازی نما اكسایت، با اپتیك خاص طراحی و ساخته شده توسط مازی‌نور، خط نوری یكنواخت با عرض كنترل شده را در زاویه 180 درجه اطراف چراغ تامین نموده و به این ترتیب، راهكاری نوآورانه برای نورپردازی المان های فضا از قبیل قاب پنجره و طاق ها در اختیار طراحان قرار می دهد. چراغ اكسایت با دمای رنگ نور 3000 كلوین و Amber، در رنگ های شیری و خاكستری و با ضمانت 5 ساله مازی‌نور عرضه می گردد.
چراغ نورپردازي نما اكسايت

آستریا (M)

تأمین روشنایی كافی و نورپردازی مناسب معابر، علاوه بر ارائه تصویری مناسب از چشم‌انداز شهری، با تأمین امنیت و ایمنی عبور و مرور، به رضایت و آرامش بیشتر شهروندان نیز كمك می‌كند. خانواده محصولات آستریا، به عنوان آمیزه‌ای از زیبایی و تكنولوژی روز در ساخت چراغ‌های معابری مدرن، برای استفاده در گستره وسیعی از كاربری‌های روشنایی شهری از قبیل معابر جمع و توزیع كننده شهری، خیابان‌های فرعی، معابر محلی و كوچه‌ها، مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و نیز مناطق اطراف ساختمان‌ها مناسب می‌باشد.
چراغ آستریا با بدنه آلومینیوم دایکستی مستحكم و دیفیوزر شیشه‌ای شفاف سكوریت شده عرضه می‌شود. همچنین، طراحی درب محفظه تجهیزات الكتریكی آستریا به گونه‌ای است كه بدون نیاز به ابزار و با مكانیزمی ساده باز شده و به این ترتیب، نصب چراغ به آسانی امكان‌پذیر می‌باشد. همچنین، با استفاده از لوله‌گیر قابل تنظیم، چراغ می‌تواند در دو حالت عمودی بر روی پایه یا افقی بر روی بازو نصب شده و زاویه قرارگیری آن، متناسب با شرایط محل كاربری، تنظیم شود. پخش دقیق و هدفمند نور، متناسب با كاربری، با بهره‌گیری از لنزهای پلی‌كربنات، درجه حفاظت (IP66)، عمر مفید طولانی و بازدهی زیاد از ویژگی‌های برجسته این چراغ است.
چراغ آستریا M، به عنوان عضو جدید خانواده محصولات آستریا، در تنوع‌های 37، 52 و 70 وات با دمای رنگ نور 3000 و 4000 كلوین عرضه شده و دامنه كاربری این خانواده محصول را برای در بر گرفتن نیازهای روشنایی معابر شهری، معابر اتصال دهنده معابر فرعی به اصلی و معابر جمع و توزیع كننده شهری گسترش می‌دهد.
چراغ خياباني آستريا M

ایندورا

توزیع مناسب و دقیق نور توسط سیستم روشنایی، تامین روشنایی یكنواخت و جلوگیری از ایجاد سایه و زنندگی نور، تاثیر قابل توجهی بر عملكرد اپراتورها و ابزارهای اندازه گیری و بهبود ایمنی محیط كار صنعتی دارد. همچنین، فراهم آوردن محیطی امن و خوشایند بر انگیزه و تمركز افراد مجموعه نیز اثرگذار است. همچنین، بازدهی بالا و مصرف انرژی كم، حفاظت در برابر گرد و غبار و رطوبت، مقاومت مكانیكی مناسب و كمترین نیاز به نگهداری و تعمیرات، از جمله مهم ترین مشخصاتی هستند كه باید در انتخاب چراغ های مناسب سیستم های روشنایی محیط های صنعتی مورد توجه قرار گیرند.
صنایع روشنایی مازی نور به عنوان پیشگام در طراحی و تولید انواع چراغ های صنعتی، برای نخستین بار، اقدام به عرضه چراغ خطی ضد نم و غبار ایندورا با بدنه مستحكم استنلس استیل نموده است. مقاومت زیاد در برابر خوردگی، زنگ زدگی و آلودگی (عدم چسبندگی گرد و غبار و باکتری ها روی سطح استنلس استیل)، دیفیوزر شیشه ای تخت سكوریت شده و قطعات الكتریكی با كیفیت، دوام چراغ در شرایط سخت را تضمین و برای ایندورا جایگاه ممتازی بین محصولات مشابه به ارمغان می آورد. همچنین، امكان نصب به صورت روكار، آویز، نصب به دیوار و ... با استفاده از انواع براكت های عرضه شده برای این چراغ، انتخاب های زیادی را در اختیار طراحان روشنایی خواهد گذاشت.
چراغ ایندورا، در دو تنوع طولی 60 سانتی متر با شار نوری 2200 لومن و 120 سانتی متر با شار نوری 4500 لومن، دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین و درجه حفاظت IP66 عرضه شده و برای استفاده در محیط های صنعتی، بخصوص محیط هایی كه دارای محدودیت استفاده از قطعات پلاستیكی می باشند، مناسب است.
چراغ خطي استنلس‌استيل ضد نم و غبار ايندورا

آدنا

ایجاد محیطی زیبا و جذاب در فروشگاه و همزمان، ارائه مناسبی از كالا، از عوامل مهم در جذب مشتریان و هدایت آن‌ ها به داخل فروشگاه می باشد. بنابراین، تأمین روشنایی مناسب در فروشگاه،‌ در ایجاد ارتباط با مشتری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. با استفاده از چراغ های مولتی دانلایت زاویه پذیر در نورپردازی فروشگاه ها، این امكان فراهم می‌شود تا در صورت تغییر دكوراسیون یا چیدمان فروشگاه، بتوان به راحتی نور و روشنایی مطلوبی را در آن محیط فراهم نمود.
استفاده از لنز پلی‌كربنات شفاف با پخش هدفمند نور، ضریب نمود رنگ بیش از 80 و همچنین قابلیت تنظیم جهت تابش نور، چراغ مولتی دانلایت آدنا، این چراغ مدرن و ظریف را به گزینه ای مطلوب برای نورپردازی موضعی (spot) و نمایش هر چه بهتر اشیاء در محیط‌ های تجاری و فروشگاه ها تبدیل كرده است. آدنا، در تنوع های تك‌خانه 30 وات یا دو‌خانه 60 وات، با دمای رنگ نور 3000 یا 4000 كلوین و رنگ‌های مشكی یا تركیب سفید و مشكی و با ضمانت 3 ساله عرضه می‌شود.
چراغ مولتي دانلايت آدنا

اینترالوكس

با نورپردازی مناسب، ساختمان ها، پل ها، مجسمه ها و سایر المان های شهری، پتانسیل تبدیل به المان های تزئینی و آثار هنری را دارند كه فضای شهرها را جذاب تر كرده و دستاوردهای بشری را به بهترین شكل به نمایش می گذارد. در نورپردازی نما و المان ها، با استفاده از تكنیك up lighting می توان اثر نوری جذابی را خلق كرده و زوایای مختلف المان ها را به زیبایی به نمایش گذاشت. با این حال، قرار دادن منبع نور در نزدیكی سطح زمین، طراحان روشنایی را با چالش های بزرگی مانند محافظت از چراغ در برابر ضربه، رطوبت، سرقت و عوامل محیطی و ... مواجه خواهد کرد.
چراغ دفنی اینترالوكس، گزینه ای مناسب برای پاسخ به این چالش ها است. استفاده از این چراغ، به دلیل نوع نصب و قرار گرفتن بدنه در زمین، علاوه بر كاهش قابل توجه احتمال سرقت، احتمال برخورد افراد و اشیاء به چراغ را نیز بسیار كاهش می دهد. استفاده از دیفیوزر شیشه ای تخت سكوریت شده با ضخامت 8 میلی متر، واشرهای آببندی سیلیكونی، رینگ استنلس استیل خش دار مقاوم برابر زنگ زدگی، خوردگی و سایش، درجه حفاظت IP67 و محفظه نصب پلی كربنات مقاوم از دیگر ویژگی های چراغ اینترالوكس به شمار می روند كه دوام چراغ در شرایط دشوار محیطی فضای آزاد را تضمین می كنند.
چراغ دفنی اینترالوكس با دمای رنگ نور 3000 كلوین یا Amber (كهربایی) و لنزهای پلی كربنات با پخش هدفمند تیز یا متوسط نور و ضمانت 3 ساله مازی‌نور عرضه می شود و برای استفاده در كاربری های نورپردازی نما و اشیاء در فضای آزاد مناسب است.
چراغ دفني اينترالوكس

آتریا

جلوه گری و نمایش زیبایی اشیاء در گرو نورپردازی مناسب و دقیق آن ها است. منظره شب و المان های معماری شهری مانند نمای ساختمان ها، پل ها، مجسمه ها و سایر المان های تزئینی شهری نیز از این قاعده استثنا نیستند. نورپردازی مناسب، می‌تواند المان های معمولی را به آثار هنری تبدیل كرده و به خلق مناظر بدیع كمك نماید.
آتریا، جدیدترین محصول نورپردازی نما صنایع روشنایی مازی‌نور، با هدف نمایش هرچه بهتر این المان های شهری طراحی شده است. زوایای پخش هدفمند نور چراغ آتریا با استفاده از لنزهای پلی كربنات طراحی و ساخته شده توسط شرکت مازی‌نور تامین می شود. همچنین، طراحی ظاهری ظریف و زیبای چراغ، این امکان را فراهم می سازد که چراغ به خوبی با المان های نما تركیب و یا در آن ها پنهان شده و كار نورپردازی را بدون اثر منفی بر ظاهر ساختمان انجام شود. همچنین، در نورپردازی اشیاء و بخصوص در مواردی كه چراغ توسط حاضرین قابل مشاهده است نیز، چراغ آتریا با طراحی ظریف و زیبا انتخاب مناسبی است.
از دیگر ویژگی های این چراغ می توان به عدم رویت اتصالات چراغ در سمت اپتیك، قابلیت نصب به كف، دیوار یا سقف، دسته فولادی با قابلیت تنظیم زاویه و استفاده از شیشه با پوشش نانو اشاره نمود.
چراغ آتریا با پخش تیز یا متوسط نور، پوشش رنگ پودری الكترواستاتیك شیری یا مشكی، دمای رنگ نور 3000 كلوین یا Amber (كهربایی) و با ضمانت 3 ساله عرضه می شود و برای نورپردازی نمای ساختمان ها و اشیاء با انواع تكنیك های نورپردازی گزینه ای مناسب می باشد.
چراغ نورپردازي نما آتريا

برلیانس

نوآوری در طراحی چراغ بك لایت Low UGR توكار و روكار/آویز برلیانس، دریچه جدیدی را در طراحی سیستم‌ های روشنایی، به روی طراحان روشنایی و معماران گشوده است.
طراحی ظریف و مینیمال این چراغ توأم با سهولت نصب و بازدهی زیاد، باعث می شود برلیانس در مقایسه با سایر چراغ های بك لایت، گزینه ای مناسب تر برای نورپردازی محیط هایی از قبیل گالری ها، هتل‌ ها، اتاق های جلسات و ساختمان های اداری و تجاری مدرن باشد. در این چراغ، با كمك شیدرها و لنزهای پلی‌ كربناتی با پخش هدفمند نور، هرگونه زنندگی نور حذف و آرامش بصری در محیط تأمین می‌شود.
چراغ بك لایت توكار و روكار/آویز برلیانس، با تنوع های 4500، 6500 و 8500 لومن در ابعاد 60*60 و دمای رنگ نور 4000 كلوین، در رده پرایمكس و با ضمانت 5 ساله مازی نور عرضه می شود.
چراغ Low-UGR روكار برليانس چراغ Low-UGR توكار برليانس

چراغ روكار لدیا

چراغ روكار لدیا، مناسب برای نصب بالای آینه، نگریستن در آینه را به تجربه‌ای متفاوت و دلپذیر تبدیل می كند. در این چراغ، از ماژول LED برق مستقیم Flicker free با ضریب نمود رنگ بیش از 80 و دمای رنگ نور 4000 كلوین به همراه بدنه و دیفیوزر پلی كربنات یكپارچه استفاده شده است.
چراغ روكار لدیا دارای درجه حفاظت IP65 برابر نفوذ گرد و غبار و رطوبت است. همچنین، چراغ با استفاده از بست های استنلس استیل كه در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم می‌باشند، نصب می ‌شود و بدین ترتیب، گزینه ای مناسب برای استفاده در محیط های مرطوب نظیر سرویس های بهداشتی خواهد بود.
چراغ روكار لديا

آریانا كامفورت

در ادامه تجربه موفق چراغ دانلایت آریانا و در راستای توسعه سبد محصولات، چراغ دانلایت توکار آریانا کامفورت، برای استفاده در ساختمان‌های مسكونی، اداری و تجاری مدرن عرضه می‌گردد. این چراغ، كنترل نور زننده را در كنار سایر ویژگی‌های مثبت چراغ دانلایت آریانا ارائه نموده و به این ترتیب، فرصت‌های جدیدی را در طراحی سیستم‌های روشنایی فضاهای اداری و تجاری در اختیار طراحان و مجریان نورپردازی قرار می‌دهد. چراغ آریانا كامفورت، با بدنه آلومینیوم دایكستی مستحكم، قطعات الكتریكی با كیفیت و ظاهر مدرن و ظریف در اندازه‌های متنوع عرضه شده و برای كاربری‌هایی مانند اتاق‌های جلسات، اتاق‌های طراحی، سالن‌های پذیرایی و ... كه تامین آرامش بصری مورد نیاز است، مناسب می باشد.
دانلایت توکار آریانا کامفورت

آرتمیس (Trimless)

چراغ دانلایت توكار آرتمیس (Darklight)، با طراحی پیشرفته مازی‌نور برای استفاده معماران و طراحان در طراحی فضای داخلی عرضه می‌گردد. با بهره‌گیری از قطعات اپتیك خاص در آرتمیس و بهبود زاویه cut-off چراغ و در نتیجه، نامشهودی منبع نور و فقدان زنندگی نور، این چراغ در رده چراغ‌های Super comfort قرار گرفته و گزینه‌ای مناسب برای استفاده معماران و طراحان فضای داخلی است.
چراغ دانلایت Trimless آرتمیس، تنوع جدیدی از این محصول می‌باشد و برای مواردی طراحی شده است كه طراح برای نورپردازی بهتر، به ظرافت و هماهنگی بیشتر چراغ با المان‌های معماری نیاز دارد. این مدل‌ جدید به صورت بدون لبه نصب شده و به عنوان جزئی از طراحی و فضا، در سایر المان‌ها تركیب شده و از دید ناظرین پنهان خواهد ماند.
دانلايت Trimless آرتميس همه محصولات آرتميس

براكت ظریف برای نصب چراغ‌های خطی به لوله

با جایگزینی چراغ‌های non-LED با چراغ‌های ظریف‌تر LED، نیاز به براكتی ظریف برای نصب این چراغ‌ها به لوله در فضاهای صنعتی حس می‌شود.
برای پاسخ به این نیازمندی، شركت مازی‌نور اقدام به عرضه براكت‌های لوله ظریفPB4-Bracket و PB5-Bracket، مناسب برای نصب چراغ‌های LED بر روی لوله‌های قطر 4 و 5 سانتی‌متر كرده است. علاوه بر سهولت مكانیزم نصب چراغ با این براكت‌ها، طراحی براكت‌ها نیز با ظاهر ظریف چراغ‌های خطی LED همخوانی دارند. همچنین، برای دوام هرچه بیشتر براكت در محیط‌های صنعتی، سطح براكت‌ها با پوشش داكرومت پوشش‌دهی شده است.
براكت نصب چراغ به لوله قطر 4 سانتي‌متر براكت نصب چراغ به لوله قطر 5 سانتي‌متر
خبرنامه