محصولات جدید

اپتیلد

چراغ اپتیلد تعریف جدیدی از «زیبایی در سادگی» ارائه می‌كند. تنوع‌های این چراغ با قابلیت نصب توكار و روكار یا آویز، برای نورپردازی فضا با ابعاد و معماری متفاوت، راهكاری منحصر به فرد ارائه كرده و با بهره‌گیری از ماژول‌های LED خطی بك‌لایت و لنزهای اكریلیك شفاف محیط پیرامون خود را به صورت كاملا یكنواخت روشن می‌كند. استفاده از لنزهای مجزا بر روی هر چیپ، ضمن حفظ درخشندگی یكنواخت بر روی سطح دیفیوزر، كاهش چشمگیر ارتفاع چراغ را نیز ممكن ساخته است و به این ترتیب، اپتیلد با ظاهری مدرن و ظریف، محصولی متمایز در بین همتایان خود به شمار می‌رود.
توكار روكار آويز

نپتون

چراغ سقفی نپتون برای تامین روشنایی راهروها، پاركینگ‌ها، ورودی ساختمان‌ها و فضاهای رفت و آمد عمومی عرضه می‌شود. در چراغ نپتون با بهره‌مندی از سنسور حركتی-روشنایی مایكروویو نیاز به كلیدزنی حذف شده و پس از تشخیص حضور فردی در دایره‌ای به شعاع 6 متر در اطراف چراغ، با توجه تنظیمات سنسور، چراغ برای مدت مشخص (5 ثانیه، 1، 3 یا 10 دقیقه) روشن می‌شود. عدم نیاز به كلیدزنی، به خصوص در محیط‌های عمومی از نظر بهداشتی مناسب بوده و با روشن و خاموش شدن چراغ تنها در زمان نیاز، طول عمر چراغ افزایش یافته و در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی خواهد شد. چراغ نپتون با درجه حفاظت IP65، در فضای داخلی و یا فضای خارجی مسقف قابل استفاده بوده و ارائه در رنگ نورهای مختلف این امكان را فراهم می‌سازد كه چراغ در فضاهای متنوع به كار گرفته شود.
روکار

هانی

چراغ ریلی هانی، یك چراغ اسپات با طراحی مینیمال و عملكرد عالی است. بهره‌گیری از یك هیت‌سینك مخفی و عدم وجود درایورباكس مجزا در چراغ هانی، انجام نورپردازی موضعی در ساختمان‌های تجاری و اداری را با ظرافت و زیبایی بیشتر ممكن می‌سازد.
در چراغ هانی، پخش هدفمند نور، تنظیم جهت تابش و كنترل زنندگی، با طراحی خاص بدنه و اتصالات و استفاده از یك لنز پلی‌كربناتی، به شكلی ساده و موثر انجام می‌پذیرد. تنوع در دمای رنگ نور و رنگ بدنه، و ارائه مدل‌های سه‌فاز و تك فاز، استفاده از چراغ هانی را هانی را در كاربردهای مختلف اداری و تجاری و سناریوهای نورپردازی متنوع، ممكن می‌كند.
ریلی

یونیلایت

چراغ یونیلایت، با درجه حفاظت IP65، برای استفاده در محیط‌های پر گرد و غبار صنعتی طراحی و ساخته شده است. یونیلایت، به عنوان محصول پیشگام در رده چراغ‌های صنعتی خطی، با بدنه مستحكم آلومینیوم اكسترودی، دیفیوزر شفاف تخت شیشه‌ای سكوریت شده و قطعات الكتریكی و روشنایی با كیفیت عرضه می‌شود كه دوام چراغ در شرایط سخت را تضمین می‌كنند.
یونیلایت با تنوع‌های لومنی مختلف و با بهره‌گیری از لنزهای پلی‌كربناتی با زوایای پخش‌ نور متنوع، انتخابی مناسب برای استفاده در انواع محیط‌های صنعتی است. ساختار خطی چراغ، این امكان را به نورپردازان می‌دهد كه با آزادی عمل بیشتری به طراحی روشنایی یكنواخت در فضاهایی مانند خطوط تولید، سوله‌ها و انبارها بپردازند.
آويز روكار

ساترن

خانواده ساترن، برای پوشش رده وسیعی از كاربردهای فضای آزاد ارائه می‌شود. خانواده ساترن برای هر كاربرد مختلف روشنایی فضای آزاد، از نورپردازی خیابان‌ها و معابر شهری تا روشنایی فضاهای وسیع روباز و روشنایی تونل‌ها، راه حلی منحصر به فرد ارائه می‌كند.
چراغ‌های خیابانی ساترن شامل مدل‌های زاویه پذیر، نصب مستقیم به بازو و نصب مستقیم به بازوهای U شكل است كه استفاده از ساترن را با استفاده از انواع براكت‌ها و بر روی پایه‌های متفاوت ممكن می‌سازد. تنوع محصولات و همخوانی ظاهر ساترن با مبلمان شهری، این چراغ را تبدیل به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در محیط شهری می‌كند.
چراغ تونلی ساترن تنوع‌های نصب در وسط و كناره تونل و پخش‌های باز یا نامتقارن نور را داشته و در انواع تونل‌ها با انواع تكنیك‌های روشنایی، قابل استفاده است.
جدیدترین محصول خانواده ساترن، چراغ پروژكتوری ساترن، برای استفاده در برج‌های نوری ارائه شده و اتخاذ راهكارهای جدیدی را در طراحی و نورپردازی فضاهای آزاد ممكن می‌سازد.
پروژکتوری

دیانا كامفورت

دانلایت توكار دیانا كامفورت، به نقاط قوت دانلایت نام‌آشنای دیانا، قابلیت كنترل زنندگی عالی را اضافه کرده و مانند دانلایت آرتمیس، جزء نسل جدیدی از دانلایت‌هاست كه در طراحی آن‌ها علاوه بر بدنه مستحكم دایكستی و قطعات اپتیك و الكتریكی با كیفیت و با دوام، به مساله كنترل زنندگی توجه بسیار ویژه شده است.
دیانا كامفورت در مدل‌های رفلکتوری با رفلكتورهای آلومینیوم آنودایز و در مدل‌های دیفیوزرری با دیفیوزرهای ویژه Low-UGR عرضه می‌شود. با توجه به مقادیر UGR كمتر از 13 (به جز مدل 34 وات رفلكتوری كه كمتر از 19 است)، دیانا كامفورت به طور ویژه‌تر برای کاربردهایی كه كنترل زنندگی یا پنهان بودن سطح نورانی چراغ در آن‌ها مورد توجه است مانند اتاق‌های طراحی، اتاق جلسات، سالن‌های پذیرایی، محیط‌های تجاری و ... مناسب است.
توکار

لدیسان دكوراتیو

لدیسان دكوراتیو تكمیل كننده خانواده محصولات لدیسان، با هدف روشنایی محیط‌های نمایشگاهی، فروشگاه‌های بزرگ و هایپرماركت‌ها است. لدیسان دكوراتیو از لنز پلی‌كربناتی با پخش 90 درجه مشابه لدیسان ضد نم و غبار بهره ‌می‌برد. اضافه شدن رفلكتور آلومینیومی، كه كنترل خیرگی را بهتر از قبل ممكن ساخته و استفاده از كیت اتصال الكتریكی و بكسل آویز به جای زنجیر و قلاب، همخوانی بهتری با محیط‌های تجاری و نمایشگاهی به لدیسان دكوراتیو داده است.
محفظه اپتیك و ترمینال باكس روی چراغ، مانند لدیسان ضد نم و غبار، دارای درجه حفاظت IP65 هستند. بكسل گالوانیزه و كیت نصب هم‌رنگ با بدنه چراغ نصب ایمن و مطمئن چراغ به صورت آویز و تا ارتفاع 2 متر را تضمین می‌كنند.
آویز

مخروط نورانی

مخروط نورانی، یك تجهیز تزئینی برای پایه چراغ‌ها است. مخروط نورانی یك جلوه نوری به پایه چراغ‌ها اضافه كرده و به مناظر شهری در طول شب، جلوه زیباتری می‌بخشد. مخروط نورانی به همراه پایه‌ها یا براكت‌هایی با قطر 90 میلی‌متر قابل استفاده است و در تنوع‌های دیفیوزر قرمز یا آبی شفاف، سفید و رنگ‌های پرچم ایران عرضه می‌شود. برای درخشندگی یكنواخت دیفیوزر، از یك لنز پلی‌كربناتی شفاف استفاده شده است. بدنه دایكستی و محافظ صاعقه، دوام مخروط در شرایط فضای آزاد را تضمین می‌كنند.
سفيد آبی قرمز طرح پرچم

لدیلوكس

پنل لدیلوكس، ادامه دهنده موفقیت پنل‌های اج‌لایت لدیوم، با ظرافت و كارایی بیشتر است. پنل لدیلوكس، با بهره‌گیری از زهوار آلومینیومی، ماژول‌های خطی با كیفیت و درایورهای حرفه‌ای روشنایی، ضمن حفظ ظرافت چراغ (ضخامت 12 میلی‌متر) بازدهی فوق‌العاده‌ای (تا 155 لومن بر وات) داشته و با بهره‌گیری از دیفیوزرهای سفید ساتن، محیط را بدون زنندگی نور روشن می‌كند.
مدل‌های Low-UGR لدیلوكس، با بهره گیری از تكنولوژی روز دنیا، زنندگی چراغ را به كمترین حد ممكن رسانده و به طور ویژه برای استفاده در محیط‌هایی كه كنترل خیرگی در آن‌ها حائز اهمیت ویژه است، مناسب هستند.
خانواده لدیلوكس، با داشتن تنوع‌های توكار، روكار و آویز، و تنوع‌های ابعادی 60*60 و 30*120، در انواع محیط‌های اداری و تجاری و برای ماموریت‌های روشنایی متنوع، قابل استفاده‌اند.
توكار روكار آويز

آرورا

چراغ اضطراری آرورا برای روشنایی ساختمان‌های عمومی یا خصوصی در مواقع اضطراری طراحی شده است و به طور خاص‌تر برای استفاده در سیستم‌های اضطراری حرفه‌ای مناسب است. مدل‌های مختلف چراغ آرورا قابلیت استفاده به همراه باتری مركزی یا UPS و با باتری خود چراغ (Self-contained) را داشته و افزون بر این امر، در مدل‌های باتری مركزی و Self-contained قابلیت آدرس‌پذیری نیز دارند.
آرورا در دو مدل‌های مختلف با لنزهای پلی‌كربناتی ویژه روشنایی اضطراری مناسب روشنایی محیط‌های باز (Anti-panic) و نشان دادن مسیر تخلیه (Escape route) عرضه می‌شود و و با بهره‌گیری از باتری Lithium phosphate (در مدل‌های Self-contained) و ماژول LED با بازدهی بالا، می‌تواند در مواقع اضطراری روشنایی را به شكل هدفمند و موثر تامین کرده و به حفظ آرامش افراد كمك كند.
توكار روكار
خبرنامه نظرسنجی