محصولات جدید

هانی توكار، روكار و دوقلو روكار

صنایع روشنایی مازی نور با گسترش خانواده چشم نواز هانی سعی كرده است با ارائه راهكارهای مناسب با ایجاد تنوع در نوع نصب به سلایق مصرف كنندگان پاسخ دهد. در نتیجه علاوه بر چراغ هانی با نصب ریلی، چراغ های توكار و روكار این خانواده به همراه چراغ روكار دوقلو هانی به بازار عرضه می شود. در این بین، چراغ دوقلو هانی تیریست كه دو نشان را هدف قرار گرفته و با یك نصب دو منبع نور مجزا را به مصرف كننده هدیه می دهد.
چراغ هانی روكار در تنوع سایز قطر 9 و چراغ هانی توكار و همچنین روكار دوقلو در تنوع سایزهای قطر 7.5 و 9 می باشد و تمامی این محصولات با دمای رنگ نور 3000 یا 4000 كلوین و رنگ بدنه‌های سفید یا مشكی، در رده ریلاینس و با ضمانت 3 ساله عرضه می‌شود.
چراغ روكار هاني دوقلو چراغ روكار هاني چراغ توكار هاني

آستریا (نسل جدید، تنوع 120 وات)

شركت صنایع روشنایی مازی نور، به عنوان شركتی دانش بنیان، بر خود می داند تا در راستای برآورده ساختن هرچه بهتر نیازهای روشنایی كشور و همگام با تكنولوژی روز، برای ارتقا مستمر محصولات خود كوشیده و همواره بهترین راهكارها و محصولات ممكن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در همین راستا، شركت صنایع روشنایی مازی نور مفتخر است كه نسل جدیدی از چراغ های معابری آستریا را معرفی كند.
در تنوع های جدید آستریا، حداكثر توان در دسترس در این چراغ ها افزایش می یابد. این تنوع ها نیز، مانند تنوع های پیشین، با بدنه آلومینیوم دایکستی مستحكم و دیفیوزر شیشه ای شفاف تخت سكوریت شده عرضه می شوند. مكانیزم های بدون نیاز به ابزار برای باز شدن درب چراغ و برقرسانی به آن، لوله گیر قابل تنظیم مناسب برای نصب چراغ به صورت عمودی بر روی پایه یا افقی بر روی بازو، درجه حفاظت (IP66)، و بازدهی و پخش نور بهبود یافته از دیگر ویژگی های برجسته این چراغ ها است.
به این ترتیب، تأمین روشنایی كافی و نورپردازی مناسب معابر با استفاده از محصولات خانواده آستریا، كه با ارائه تصویری مناسب از چشم انداز شهری و تأمین امنیت و ایمنی عبور و مرور، به رضایت و آرامش بیشتر شهروندان كمك می كند، در تعداد بیشتری از كاربری های روشنایی شهری امكان پذیر خواهد بود.
نسل جدید چراغ های معابری آستریا، شامل تنوع های 20، 30، 35، 50 و 70 وات آستریا S با دمای رنگ نور 3000 یا 4000 كلوین و 80، 100 و 120 وات آستریا M با دمای رنگ نور 3000، 4000 یا 5000 كلوین شده و با ضمانت 5 ساله مازی نور، برای تامین روشنایی انواع معابر شهری از جمله معابر محلی، فرعی، جمع و پخش كننده یا اصلی و همچنین، مسیرهای پیاده روی یا دوچرخه سواری و مناطق اطراف ساختمان ها عرضه می شود.
چراغ معابري آستريا M چراغ معابري آستريا S

براكت ظریف برای نصب چراغ های خطی به لوله

همگام با پیشرفت تکنولوژی و طراحی چراغ¬های LED، چراغ¬های خطی صنعتی LED نیز پیوسته تغییر نموده و امروزه شاهد چراغ¬هایی با ظاهر مینیمال¬تر و ظریف¬تر هستیم از این رو براکت¬های مربوط به این چراغ¬ها نیز متناسب با این تغییرات بروز رسانی شده اند.

در این راستا برای پاسخگویی بهتر به نیاز مشتریان ، براکت¬های نصب به لوله، با طراحی و ساختار جدید به سبد محصولات اضافه و عرضه شده¬اند.
-براکت لوله قطر 6 سانتی¬متر با پوشش داکرومت
-براکت¬ لوله با جنس استنلس استیل به قطر های 4، 5 و 6 سانتی¬متر برای چراغ¬های LED با بدنه استنلس استیل
- براکت¬ لوله در هر سه قطر همراه با بست نصب آلومینیوم اکسترودی ضد لرزش جهت ایمنی و جلوگیری از سقوط چراغ در مکان¬هایی که دارای ارتعاشات و لرزش می¬باشد برای مثال در کنار نوار نقاله¬ها
براكت نصب چراغ به لوله 4 سانتي متر همراه با بست نصب ضد لرزش
براكت نصب چراغ به لوله 5 سانتي متر همراه با بست نصب ضد لرزش
براكت نصب چراغ به لوله 6 سانتي متر همراه با بست نصب ضد لرزش
براكت نصب چراغ به لوله 4 سانتي متر (داكرومت)
براكت نصب چراغ به لوله 5 سانتي متر (داكرومت)
براكت نصب چراغ به لوله 6 سانتي متر (داكرومت)
براكت نصب چراغ به لوله 4 سانتي متر (استنلس استيل)

چراغ پروژكتوری اپتیلوكس HT (مناسب برای دمای محیطی بالا)

در ادامه توسعه و بهبودهای اخیر محصولات پروژكتوری اپتیلوكس و ارائه تنوع 200 وات این چراغ پروژكتوری، شركت صنایع روشنایی مازی‌نور، تنوع های 140 وات اپتیلوكس، مناسب برای استفاده دمای محیطی تا 60 درجه سانتیگراد، را معرفی می كند.
چراغ پروژكتوری اپتیلوكس HT، برای استفاده در كاربری های فضای آزاد مناسب بوده و برای پوشش هرچه بهتر نیازمندی های روشنایی فضای آزاد در مناطق یا كاربری هایی ارائه می شود كه چراغ ها در دمای محیطی بالایی قرار می گیرند.
این تنوع های جدید خانواده محصولات اپتیلوكس، با توان 140 وات، دمای رنگ نور 3000، 4000 یا 5000 كلوین، تنوع پخش نور باز، تیز و نامتقارن پروژكتوری، و ضمانت 5 ساله مازی نور ارائه می شود.
چراغ پروژكتوري اپتيلوكس

الگانس (نسل جدید چراغ های 60x60)

شركت صنایع روشنایی مازی‌نور، با شعار «آن چه عالی است بخواهیم»، همواره می كوشد تا بهترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در راستای بهبود مستمر محصولات خود، شركت صنایع روشنایی مازی‌نور مفتخر است كه پس از ارائه چراغ‌های الگانس با دیفیوزر Low UGR، نسل جدید چراغ 60x60 الگانس را نیز معرفی می‌كند.
در نسل جدید چراغ 60x60 الگانس نیز با استفاده از دیفیوزرهای Low UGR هرگونه زنندگی نور حذف شده و آرامش بصری كاربران محیط تضمین می شود. همچنین، استفاده از قطعات اپتیكی و الكتریكی همگام با پیشرفته‌ترین تكنولوژی روز دنیا در چراغ الگانس، موجب بهبود چشمگیر بازدهی چراغ تا 145 لومن بر وات شده است. نسل جدید چراغ 60x60 بك لایت توكار و روكار/آویز الگانس، با تنوع های 4.800، 7.000 و 9.000 لومن و دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین، در رده پرایمكس و با ضمانت 5 ساله مازی نور عرضه می شود.
علاوه بر چراغ های الگانس با دیفیوزر Low UGR، چراغ های الگانس با دیفیوزر داینامیك نیز با بهبود بازدهی چراغ، در تنوع های 5.200، 7.500 و 10.000 لومن، دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین و بازدهی تا 158 لومن بر وات عرضه می ‌شوند.
چراغ روكار يا آويز الگانس چراغ توكار الگانس

هلنا و هلنا كامفورت

چراغ‌های دانلایت هلنا و هلنا كامفورت، جدیدترین دانلایت‌های مازی‌نور در رده ریلاینس می باشند. این چراغ‌ها، با طراحی مدرن و ظریف، از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در پروژه های اداری و تجاری مانند مراكز خرید، اتاق‌های جلسات، سالن‌های پذیرایی و ... هستند. عرضه در دو سطح توانی، با دراختیار گذاشتن گزینه‌های بیشتر، انعطاف پذیری بیشتری در طراحی سیستم های روشنایی در اختیار طراحان قرار داده و بازدهی زیاد -تا 121 لومن بر وات- و درایور الکترونیکی با ضریب توان بیش از 0.9، این چراغ را برای استفاده در تامین روشنایی عمومی به انتخابی كارآمد و مناسب بدل كرده است.
چراغ هلنا و هلنا كامفورت در دهانه‌های 15 و 20 سانتی‌متر با دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین، در رده ریلاینس همراه با ضمانت 3 ساله عرضه می‌شود.
دانلايت توكار هلنا دانلايت توكار هلنا كامفورت

نسل جدید چراغ های صنعتی و فضای آزاد

شركت صنایع روشنایی مازی نور، در راستای بهبود و ارتقا مستمر محصولات و راهكارهای روشنایی قابل ارائه خود، نسل جدیدی از چراغ های صنعتی High bay، پروژكتوری و خیابانی را معرفی می كند. در این محصولات، كه نمونه های بهینه شده محصولات مشابه قبلی هستند، از یك طرف، شاهد بهبود قابل توجه بازدهی و كاهش مصرف انرژی هستیم و از طرف دیگر با بهینه سازی هوشمندانه ای كه در ساختار محصولات صورت گرفته، شاهد بهبود هزینه تمام شده در پروژه های تامین روشنایی خواهیم بود.
به این ترتیب، گامی مثبت در جهت ارتقا بهره وری و مصرف پایدار انرژی برداشته و به نوعی پایبندی خود به شعار همیشگی صنایع روشنایی مازی نور (انچه عالی است بخواهیم) را در سر لوحه كار خود قرار دادیم.
همگام با این تغییرات، بازدهی محصولات بهبود چشمگیری داشته و در برخی از آنها تا 160 لومن بر وات افزایش می یابد. در نتیجه، در مقایسه با چراغ های نسل قبل، شار نوری خروجی چراغ ها در توان های مشابه افزایش قابل توجهی یافته و به این ترتیب، توان مورد نیاز چراغ در انواع سناریوهای روشنایی بسیار كاهش می یابد.
این تغییرات شامل خانواده محصولات هركولد، اپتیلوكس S، اپتیلوكس، ساترن، هلیوس M و نسل جدید خانوده محصولات آستریا S و M می شود.
چراغ ضد نم و غبار هركولد چراغ ضد نم و غبار هركولد S چراغ پروژكتوري/ معابري اپتيلوكس S چراغ پروژكتوري/ خياباني اپتيلوكس چراغ خياباني/پروژكتوري/تونلي ساترن چراغ معابري آستريا S چراغ معابري آستريا M چراغ خياباني هليوس M

هركولد S

مازی نور به عنوان شركتی پیشرو در عرضه چراغ های روشنایی، با درنظر گرفتن دغدغه مشتریان حوزه صنعت، در راستای تحقق هرچه بهتر شعار آنچه عالیست بخواهیم اقدام به ارائه محصولات روشنایی كاراآمد، بهینه و منطبق بر تكنولوژی روز دنیا نموده است از این رو شركت صنایع روشنایی مازی چراغ صنعتی High bay جدید با نام تجاری هركولد S را به سبد محصولات خود اضافه نموده است.
چراغ هركولد S با استفاده از نسل جدید ماژول های LED با بازدهی بالا (تا 160 لومن بر وات) و همچنین با كاهش ابعاد، متناسب با قطعات الكتریكی جدید، موجب كاهش قابل‌توجه وزن نسبت به توان مشابه خود در چراغ هركولد شده است.
چراغ هركولد S با تنوع‌های لومنی 100 و 150 وات و با بهره‌گیری از لنزهای پلی‌كربناتی با زوایای پخش‌ نور متنوع، درجه حفاظت (IP66)، رنگ‌های شیری و طوسی، دمای رنگ نور 4000 یا 5000 كلوین و با محدوده دمای كاركرد منفی 30 درجه سانتی گراد تا مثبت 55 درجه سانتی گراد، انتخابی مناسب برای استفاده در انواع كاربری روشنایی High bay در محیط صنعتی است.
چراغ ضد نم و غبار هركولد S

گلكسی

قرن ها طول كشید تا انسان به این واقعیت پی ببرد كه نقاط درخشان در آسمان شب، نه ستارگان، بلكه كهكشان هایی متشكل از میلیون ها ستاره هستند كه آسمان شب را می آرایند. این كشف، اگرچه پایان رویا پردازی انسان در ارتباط با ستارگان نبود اما، دیدگاه و تصور او از دنیای پیرامون زمین را برای همیشه تغییر داد. چراغ پروژكتوری ماژولار گلكسی، مانند كهكشان ها و با همان نام، قابلیت‌های لازم برای برجا گذاشتن اثری ماندگار بر تصور و انتظارات از یك چراغ پروژكتوری ماژولار را دارا است.
چراغ پروژكتوری ماژولار گلكسی، با قطعات الكتریكی مدرن و با كیفیت و بدنه مستحكم آلومینیوم دایكستی، برای روشنایی ورزشگاه ها و محوطه های وسیع در فضای آزاد، راهكاری خاص ارائه می كند. با یك دستگاه از این چراغ منحصر به فرد، می توان شار نوری تا بیش از 100.000 لومن را تامین نمود. دیفیوزر تخت شیشه ای شفاف سكوریت شده، قابلیت تنظیم جهت تابش چراغ و هر بلاك به صورت مجزا، درجه حفاظت (IP66)، حفاظت قطعات الكتریكی در برابر ولتاژهای ناگهانی (مانند صاعقه) و سهولت نگهداری، برخی دیگر از ویژگی های این چراغ است.
چراغ پروژكتوری ماژولار گلكسی، در تنوع های 2، 3 یا 4 بلاكه، با دمای رنگ نور 3000، 4000 یا 5000 كلوین و زاویه پخش نور متقارن تیز یا متوسط عرضه شده و برای نورپردازی محیط های وسیع در فضای آزاد مناسب است.
چراغ پروژكتوري ماژولار گلكسي

اینترالوكس (قطر 18)

با نورپردازی مناسب، ساختمان ها، پل ها، مسجسمه ها و سایر المان های شهری، پتانسیل تبدیل به المان های تزئینی و آثار هنری را دارند كه فضای شهرها را جذاب تر كرده و دستاوردهای بشری را به بهترین شكل به نمایش می گذارد. در نورپردازی نما و المان ها، با استفاده از تكنیك up lighting می توان اثر نوری جذابی را خلق كرده و زوایای مختلف المان ها را به زیبایی به نمایش گذاشت. با این حال، قرار دادن منبع نور در نزدیكی سطح زمین، طراحان روشنایی را با چالش های بزرگی مانند محافظت از چراغ در برابر ضربه، رطوبت، سرقت و عوامل محیطی و ... مواجه خواهد کرد.
چراغ دفنی اینترالوكس، گزینه ای مناسب برای پاسخ به این چالش ها است. استفاده از این چراغ، به دلیل نوع نصب و قرار گرفتن بدنه در زمین، علاوه بر كاهش قابل توجه احتمال سرقت، احتمال برخورد افراد و اشیاء به چراغ را نیز بسیار كاهش می دهد. استفاده از دیفیوزر شیشه ای تخت سكوریت شده با ضخامت 8 میلی متر، واشرهای آببندی سیلیكونی، رینگ استنلس استیل خش دار مقاوم برابر زنگ زدی، خوردگی و سایش، درجه حفاظت IP67 و محفظه نصب پلی كربنات مقاوم از دیگر ویژگی های چراغ اینترالوكس به شمار می روند كه دوام چراغ در شرایط دشوار محیطی فضای آزاد را تضمین می كنند.
چراغ دفنی اینترالوكس در دو قطر 12 یا 18 سانتی متری، دمای رنگ نور 3000 كلوین یا Amber (كهربایی) و با لنزهای پلی كربنات با پخش هدفمند تیز یا متوسط نور و ضمانت 3 ساله مازی‌نور عرضه می شود و برای استفاده در كاربری های نورپردازی نما و اشیاء در فضای آزاد مناسب است.
چراغ دفني اينترالوكس

برلیانس

نوآوری در طراحی چراغ بك لایت Low UGR توكار و روكار/آویز برلیانس، دریچه جدیدی را در طراحی سیستم‌ های روشنایی، به روی طراحان روشنایی و معماران گشوده است. طراحی ظریف و مینیمال این چراغ توأم با سهولت نصب و بازدهی زیاد، باعث می شود برلیانس در مقایسه با سایر چراغ های بك لایت، گزینه ای مناسب تر برای نورپردازی محیط هایی از قبیل گالری ها، هتل‌ ها، اتاق های جلسات و ساختمان های اداری و تجاری مدرن باشد. در این چراغ، با كمك شیدرها و لنزهای پلی‌ كربناتی با پخش هدفمند نور، هرگونه زنندگی نور حذف و آرامش بصری در محیط تأمین می‌شود.
چراغ بك لایت توكار و روكار/آویز برلیانس، با تنوع های 4500، 6500 و 8500 لومن در ابعاد 60*60 و 120*30 و دمای رنگ نور 4000 كلوین، در رده پرایمكس و با ضمانت 5 ساله مازی نور عرضه می شود.
عرضه تنوع جدید 120*30، استفاده از این چراغ را در فضاهای مختلف تسهیل ساخته و به طراحان روشنایی كمك می كند چراغ برلیانس را متناسب با طراحی و كاربری فضا به كار گیرند.
چراغ Low-UGR روكار برليانس چراغ Low-UGR توكار برليانس

چراغ های لدیسیل، سیلیوم و لومیلاین با شار نوری بیشتر

در راستای پوشش هرچه بهتر نیازمندی های روشنایی Low Bay، شركت صنایع روشنایی مازی نور چراغ های لدیسیل، سیلیوم و لومیلاین، با شار نوری بیشتر را به سبد محصولات خود اضافه كرده است. به این ترتیب، علاوه بر تنوع های با شار نوری روتین، تنوع های با شار نوری 40 درصد بیشتر نیز در دسترس خواهد بود كه گزینه های بیشتری در اختیار طراحان و كاربران قرار داده و به انعطاف پذیری سیستم روشنایی كمك می كند.
چراغ خطي لوميلاين چراغ خطي پيوسته لوميلاين چراغ ضد نم و غبار سيليوم چراغ ضد نم و غبار لديسيل

چراغ های الگانس و اپتیلد با دیفیوزر داینامیك

چراغ های توكار و روكار/آویز الگانس و اپتیلد برای استفاده در محیط های اداری، تجاری، آموزشی و ... عرضه می شوند. تنوع های جدید این محصولات با دیفیوزر داینامیك برای ایجاد طرح نورانی سه بعدی در سطح دیفیوزر عرضه می‌شوند. این چراغ‌ها، مانند تنوع‌های دارای دیفیوزر ساتن، به عنوان چراغ بك لایت برای محیط هایی كه نیازمند تأمین روشنایی دائمی است، مانند بیمارستان ها، بانك ها، مراكز ارائه خدمات شبانه روزی و ...، گزینه ای بسیار مناسب می باشند.
پخش متقارن و یكنواخت نور و طرح‌های نورانی سه بعدی سطح دیفیوزر، باعث می شود بتوان از چراغ به عنوان یك المان تزئینی در محیط استفاده نمود. مكانیزم های نصب و برق رسانی به چراغ نیز، مانند سایر تنوع های این چراغ ها، بدون نیاز به ابزار و توسط یك نفر امكان پذیر است. چراغ های بك لایت الگانس و اپتیلد با دیفیوزر داینامیك در تنوع های توكار و روكار/آویز، با شار نوری 7500 لومن، ابعاد 60*60 و دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین عرضه می شود.
الگانس توكار با ديفيوزر دايناميك الگانس روکار / آویز با ديفيوزر دايناميك اپتيلد توكار با ديفيوزر دايناميك اپتيلد روکار / آویز با ديفيوزر دايناميك

اكسایت

در راستای پوشش هرچه بهتر كاربری‌های مختلف نورپردازی و پاسخ به نیازمندی طراحان روشنایی، تنوع رنگ نور Amber به سبد محصول چراغ اكسایت اضافه شده است.
با نورپردازی مناسب نمای ساختمان ها، می توان اثر نورپردازی در نمایش بهتر المان های معماری و جلوه بخشیدن به نمایش شب را مشاهده نمود. پنجره ها، طاق ها و راهروها به عنوان دریچه و مسیری به دنیای پیرامون و راهی برای كشف ناشناخته ها، همواره عنصری الهام بخش در هنر و معماری بوده اند. نورپردازی تزئینی این المان ها ضمن اشاره به الهام بخشی این عناصر در معماری، به نمای ساختمان و محیط جلوه زیباتری بخشیده و می تواند به نوعی دیگر الهام بخش هنرمندان و معماران باشد.
چراغ نورپردازی نما اكسایت، با اپتیك خاص طراحی و ساخته شده توسط مازی‌نور، خط نوری یكنواخت با عرض كنترل شده را در زاویه 180 درجه اطراف چراغ تامین نموده و به این ترتیب، راهكاری نوآورانه برای نورپردازی المان های فضا از قبیل قاب پنجره و طاق ها در اختیار طراحان قرار می دهد. چراغ اكسایت با دمای رنگ نور 3000 كلوین و Amber، در رنگ های شیری و خاكستری و با ضمانت 5 ساله مازی‌نور عرضه می گردد.
چراغ نورپردازي نما اكسايت

ایندورا

توزیع مناسب و دقیق نور توسط سیستم روشنایی، تامین روشنایی یكنواخت و جلوگیری از ایجاد سایه و زنندگی نور، تاثیر قابل توجهی بر عملكرد اپراتورها و ابزارهای اندازه گیری و بهبود ایمنی محیط كار صنعتی دارد. همچنین، فراهم آوردن محیطی امن و خوشایند بر انگیزه و تمركز افراد مجموعه نیز اثرگذار است. همچنین، بازدهی بالا و مصرف انرژی كم، حفاظت در برابر گرد و غبار و رطوبت، مقاومت مكانیكی مناسب و كمترین نیاز به نگهداری و تعمیرات، از جمله مهم ترین مشخصاتی هستند كه باید در انتخاب چراغ های مناسب سیستم های روشنایی محیط های صنعتی مورد توجه قرار گیرند.
صنایع روشنایی مازی نور به عنوان پیشگام در طراحی و تولید انواع چراغ های صنعتی، برای نخستین بار، اقدام به عرضه چراغ خطی ضد نم و غبار ایندورا با بدنه مستحكم استنلس استیل نموده است. مقاومت زیاد در برابر خوردگی، زنگ زدگی و آلودگی (عدم چسبندگی گرد و غبار و باکتری ها روی سطح استنلس استیل)، دیفیوزر شیشه ای تخت سكوریت شده و قطعات الكتریكی با كیفیت، دوام چراغ در شرایط سخت را تضمین و برای ایندورا جایگاه ممتازی بین محصولات مشابه به ارمغان می آورد. همچنین، امكان نصب به صورت روكار، آویز، نصب به دیوار و ... با استفاده از انواع براكت های عرضه شده برای این چراغ، انتخاب های زیادی را در اختیار طراحان روشنایی خواهد گذاشت.
چراغ ایندورا، در دو تنوع طولی 60 سانتی متر با شار نوری 2200 لومن و 120 سانتی متر با شار نوری 4500 لومن، دمای رنگ نور 4000 یا 6500 كلوین و درجه حفاظت IP66 عرضه شده و برای استفاده در محیط های صنعتی، بخصوص محیط هایی كه دارای محدودیت استفاده از قطعات پلاستیكی می باشند، مناسب است.
چراغ خطي استنلس‌استيل ضد نم و غبار ايندورا

آدنا

ایجاد محیطی زیبا و جذاب در فروشگاه و همزمان، ارائه مناسبی از كالا، از عوامل مهم در جذب مشتریان و هدایت آن‌ ها به داخل فروشگاه می باشد. بنابراین، تأمین روشنایی مناسب در فروشگاه،‌ در ایجاد ارتباط با مشتری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. با استفاده از چراغ های مولتی دانلایت زاویه پذیر در نورپردازی فروشگاه ها، این امكان فراهم می‌شود تا در صورت تغییر دكوراسیون یا چیدمان فروشگاه، بتوان به راحتی نور و روشنایی مطلوبی را در آن محیط فراهم نمود.
استفاده از لنز پلی‌كربنات شفاف با پخش هدفمند نور، ضریب نمود رنگ بیش از 80 و همچنین قابلیت تنظیم جهت تابش نور، چراغ مولتی دانلایت آدنا، این چراغ مدرن و ظریف را به گزینه ای مطلوب برای نورپردازی موضعی (spot) و نمایش هر چه بهتر اشیاء در محیط‌ های تجاری و فروشگاه ها تبدیل كرده است. آدنا، در تنوع های تك‌خانه 30 وات یا دو‌خانه 60 وات، با دمای رنگ نور 3000 یا 4000 كلوین و رنگ‌های مشكی یا تركیب سفید و مشكی و با ضمانت 3 ساله عرضه می‌شود.
چراغ مولتي دانلايت آدنا
خبرنامه