كاتالوگ محصولات و بروشور

کاتالوگ محصولات

کاتالوگ محصولات مازی نور شامل محصولات LED و غیر LED شرکت با کاربری های اداری، تجاری، فروشگاهی، صنعتی و فضای آزاد می باشد.

بروشور محصولات گروه ریلاینس

در تلاش همیشگی برای افزایش رضایت مندی مشتریان، شرکت مازی نور در حرکتی نو اقدام به عرضه گروه جدیدی از محصولات تحت عنوان Reliance نموده است. چراغ های این گروه کاربردهای مختلفی اعم از دانلایت، فروشگاهی، پنل، ضد نم و غبار، پروژکتوری، معابری، High-Bay و… را شامل شده اند.

بروشورهای ویژه

شرکت مازی نور اقدام به طراحی بروشور های ویژه ای جهت راهنمایی، کمک به انتخاب و معرفی محصولات بر اساس کاربری های مختلف نموده است که از این قسمت قابل دریافت می باشد.

کاتالوگ محصولات وسلوو شوآبه

تولید کننده پیشرو در تولید انواع قطعات الکتریکی / الکترونیکی مربوط به صنعت روشنایی اعم از انواع بالاست و ترنسفورمر مغناطیسی و الکترونیکی ، انواع سرپیچ و پایه استارتر، خازن ها، ایگنیتورها ، سوئیچ ها ، انواع LED پیشرفته با درایورها و کنترل های رنگ نور و …

کاتالوگ محصولات شوخ

شرکت شوخ (Schuch) به عنوان نامی مطمئن در زمینه چراغ های فنی با درجه حفاظت بالا در برابر گرد و غبار شناخته شده است که انواع محصولات در دسته های مختلف از جمله چراغ های ضد انفجار، ضد نم و غبار، صنعتی و اضطراری را تولید می نماید.

بروشور محصولات آلانود

شرکت آلانود به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه مواد آلومینیومی آنودایز شده با انعکاس بهبود یافته ، سطوحی را ارائه داده است تا با بالاترین استاندارد های روشنایی و سیستم های انرژی خورشیدی تطابق داشته باشد.
خبرنامه