همایش الکتریکی های برتر تهران – بهمن ۹۰

تاریخ نشر: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰

همایش الکتریکی های برتر تهران – بهمن 90
– مازی نور آخرین روز بهمن 90 را به تجلیل و قدردانی از الکتریکی های برتر تهران اختصاص داد. این مراسم در مرکز همایش های صدا و سیما با حضورِ حدود 150 نفر از الکتریکی های برگزیده تهران برگزار گردید كه در آن، 25 نفر از مدعوین با دریافت تقدیر نامه و جوایز نقدی تجلیل شدند و 5 الکتریکیِ مدعوِ دیگر نیز به پاس تلاش در ارتقاء همکاری خود با مازی نور با دریافت جایزه مورد تشویق قرار گرفتند.
– برنامه با سرود جمهوری اسلامی و تلاوت قرآن مجید رسماً آغازشد، و با سخنان آقای وحید آبادیان (رئیس هیات مدیره) ادامه یافت. ایشان پس سپاسگزاری صمیمانه از نماینده، عاملین و فروشگاههای الکتریکی ای که با مازی نور همکاری دارند، درباره روند عمومی بازار سخن گفتند و نیز درباره بالاست¬های مغناطیسی و الکترونیکی و همچنین، كارکرد آنها با لامپ¬های فلورسنتی و شرایط نامناسب ولتاژ برق کشور توضیحاتی دادند و مسائلی را در این رابطه روشن كردند. پس ازپایان سخنرانی ایشان، آقای یزدان پناه (مدیر شبکه توزیع و فروش) در مورد فعالیت¬های شبکه توزیع و فروش صحبت و توضیحاتی درباره افزایش حاشیه سود برای الكتریكی¬ها و نیز، برخی محصولات جدید ارائه کردند. سپس، آقای گلزاری (مدیر مارکتینگ) در مورد فعالیت های واحد مارکتیگ در سال جاری و معرفی وب سایت مازی نور شرح وافی دادند. سرانجام، آقای تنهاپور (مدیر خدمات پس از فروش) درباره ایجاد شبکه خدمات پس از فروش توسط مازی نور از ابتدای سال 90 و نحوه ارائه خدماتی كه تاكنون به مصرف کنندگان مازی¬نور ارائه گردیده و همچنین، درباره ادامه این خدمات در جهت بهبود مستمر، توضیحاتی دادند.
– پس از صرف شام، مدیرعامل شرکت دل افروز، آقای طالب پور، از زحمات آقای آبادیان قدردانی کردند. در آخر، با تشکر و قدردانی شركت مازی¬نور از زحمات نماینده، عاملین و الکتریکی ها و پس از تقدیم جوایز و لوح های تقدیر به الکتریکی های منتخب و جوایز عمومی به تمام شرکت کنندگان، برنامه به پایان رسید.