فروش ویژه – چراغ مدل سیلا

تاریخ نشر: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

اطلاعیه
شرکت صنایع روشنایی مازی‌نور برای برآوردن نیازمندی های مشتریان محترم، همراه با آخرین تحولات صنعت روشنایی، به طور مستمر به فرایند بازبینی و بهبود محصولات خود اقدام نموده و مدل‌های جدیدی به بازار عرضه می نماید.
چراغ مدل سیلا جدید بعنوان محصولی جدید در رده چراغ‌های صنعتی فلورسنتی ضد نم و‌ غبار، بزودی در سبد محصولات مازی‌نور جایگزین مدل سیلا (مدل فعلی) خواهد گردید. این چراغ از نظر خصوصیات فنی، نوری و مکانیکی، بهبود داشته که اطلاعات فنی مربوطه در کاتالوگ اعلام خواهد گردید.
بدیهی است که در راستای سرویس دهی هرچه بهتر به مشتریان محترم، کلیه امور مربوط به تأمین قطعات، تعمیرات و ارائه خدمات مربوطه مطابق شرایط عمومی خدمات پس از فروش مازی‌نور، کماکان برای چراغ مدل سیلا (مدل فعلی) ادامه خواهد داشت.
از آنجائیکه زمان عرضه چراغ مدل سیلا جدید در هفته های آتی می باشد، برای مشتریانی که تمایل دارند تا کماکان از چراغ مدل سیلا خرید نمایند، شرایط فروش فوق العاده با تخفیفات خاصی در نظر گرفته شده است که برای اطلاع از جزئیات و شرایط آن خواهشمند است با نمایندگان مازی‌نور در سراسر ایران و یا با واحد مهندسی فروش این شرکت، تماس حاصل فرمایند.
لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت موجودی، حق تقدم با مشتریانی خواهد بود که سریعتر اقدام نمایند.
دریافت لیست قیمت ویژه سیلا