در دیدن تصاویر مشکل دارید؟اینجا کلیک کنید

صنایع روشنایی مازی‌نور

خبرنامه شماره 1

سلام   
شركت مازی‌نور با تهيه و توزيع اين خبرنامه قصد دارد تا علاقه‌مندان و مشتريان و فعالان صنعت روشنايی را با مباحث، محصولات و اخبار از ديدگاه اين شركت آشنا نموده و پل ارتباطی ديگری را برای اطلاع رسانی به مخاطبين و دريافت نظرات آن‌ها ايجاد نمايد.
با تشكر گروه فروش و ماركتينگ

يك خط نور پيوسته بدون هيچگونه سايه در طول مسير ...

چراغ اينفينيتی چه به‌صورت توكار و چه روكار و چه به‌صورت آويز با طرح نوآورانه و جذاب، نياز معماران و طراحان و سليقه‌های عالی را برآورده كرده و در عين‌ حال، يك خط نور پيوسته بدون هيچگونه سايه در طول مسير، با بهره‌گيری از منابع نوری LED و لامپ‌های فلورسنتی T5 ايجاد می‌كند.
طراحی ويژه اين چراغ اين امكان را فراهم می‌كند كه نصب آنچه در سقف و چه در ديوار بسيار آسان و مطمئن صورت گيرد. آن‌گونه‌كه چراغ‌های توكار اينفينيتی (مدل B ) با مكانيزم نصب آسان براحتی در سقف‌های يكپارچه نصب می‌شود. همچنين مدل‌های روكار ( مدل C) اين چراغ يا بطور مستقيم يا با براكت به آسانی در سقف نصب می‌شود.
بازدهی بالا، فرم و طراحی مدرن اين چراغ، عدم محدوديت در طراحی روشنايی مكان مورد نظر از ويژگی‌های بارز اين محصول است.
برای اطلاعات بيشتر لطفا از صفحه مربوط به اين محصولات در وب‌سايت مازی‌نور ديدن فرماييد.

ارتباط با مازی‌نور در سايت Linkedin

شركت مازی‌نور با آگاهی به افزايش روز افزون حضور و نقش شبكه‌های اجتماعی در اقتصاد و روابط تجاری، تصميم گرفته است تا برای اطلاع رسانی و استفاده از نظرات مشتريان و فروشندگان محصولات مازی‌نور اقدام به راه اندازی صفحه رسمی شركت در شبكه Linkedin نمايد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس زير و عضويت در صفحه شركت علاوه بر استفاده از مطالب قرار داده شده و دريافت اخبار مرتبط با محصولات جديد نظرات خود را به مازی‌نور منتقل نمايند.
https://www.linkedin.com/company/mazinoor

نورپردازی برای فروشگاه‌ها با محصولات جديد مازی‌نور

در دنيای امروز نورپردازی مدرن و تخصصی بعنوان یکی از عوامل اصلی دکوراسیون داخلی و زیباسازی فضاها در میان کارشناسان دکوراسیون و كارشناسان روشنايی مطرح می‌باشد، بطوری كه با درك روانشناسی رنگ‌ها و بهره‌گيری از چراغ‌های مناسب هر مكان می‌توان حداكثر كاربری را از اين نوع محيط‌ها برد.
ايجاد فضاهای زیبا و بوجود آوردن يك حس ویژه در بیننده، از جمله مواردی است که کارشناسان دکوراسیون و مهندسين روشنايی به آن اهتمام خاصی دارند.
نورپردازی تخصصی برای فروشگاه‌ها و نمايشگاه‌ها تاثير بسزايی برای جلب اطمينان مشتری و ارائه بهتر محصول دارد.
چراغ‌های روشنایی و نورپردازی تخصصی فروشگاهی نواترن و اوربيتال در خلق این جلوه‌ها راهکار جدیدی از روشنایی مدرن به علاقه‌مندان پیشنهاد می‌نماید. از اینرو هدف ما این است که با عرضه انواع چراغ‌های مدرن و تخصصی سهم بسزایی در خلق و ایجاد جذابیت هرچه بیشتر فضای دکوراسیون شما داشته باشیم.
چراغ‌های مدل اوربيتال با طراحی مدرن و زيبا در مدل‌های LED و برای لامپ‌های HID با رفلكتورهای انتخابی با زوايای دلخواه تابش نور برای محيط فروشگاهی و تجاری مدرن عرضه می‌گردد. زوايای تابش نور هدفمند، صرفه‌جويی در مصرف انرژی، فقدان نور زننده و زيبايی از ويژگی‌های اين چراغ است.


نگارش جدید نرم افزار طراحی روشنایی DIALUX evo 5.0

نگارش جدید نرم افزار طراحی روشنایی DIALux evo 5.0 در بخش دریافت‌های سايت مازی‌نور در دسترس می‌باشد.


تازه‌ها      محصولات      دریافت‌ها      پروژه‌ها

وب‌سايت: www.mazinoor.ir


© تمامی حقوق مادی و معنوی این خبرنامه متعلق به شركت مازی‌نور است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.