همایش چراغ‌های روشنایی‌ مازی نور

تاریخ نشر: ۲۶ بهمن ۱۳۸۹

در روز دوشنبه بیست وپنجمین روز بهمنماه ۱۳۸۹ ؛ همایش چراغ‌های روشنایی‌ مازینور با شرکت بیش از ۲۵۰ الکتریکی تهران در تالار مولانا مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار گردید.
در آغاز این همایش آقای مهندس وحید آبادیان (رییس هیات مدیره) سخنانی در ارتباط با تحولات اخیر در بازار و صنعت روشنایی را مطرح نموده و در ادامه ؛ موضوعاتی در زمینه آخرین تغییرات درشرکت مازینور توسط آقای یزدان پناه ( مدیر شبکه توزیع و فروش ) و نیز روند توسعه و ترقی محصولات جدید توسط آقای حسین آبادیان (معاون مدیر عامل– معاونت فنی مهندسی ) به اطلاع حضار محترم رسید.
در ادامه جلسه؛ یک میان برنامه هنریای برای شرکتکنندگان ارائه گردید و سپس آخرین مباحث مطرح در دنیا در زمینه Energy Saving توسط آقای مهندس فتاحی (کارشناس مهندسی فروش) به سمع و نظر حاضران در جلسه رسید.
پس از صرف شام ، آقای طالب پور بعنوان مدیریت عامل شرکت دلافروز ؛ نماینده توزیع محصولات مازینور در استان تهران؛ سخنانی در ارتباط با فعالیت های مشترک با مازینور را برای حضار تشریح نمودند و در خاتمه از ۲۵ الکتریکی برتر؛ ۵ الکتریکی فعال در فروش و یک الکتریکی فعال در زمینه نمایش محصولات مازینور با تقدیم هدایایی تقدیر و تشکر بعمل آمد.