همایش الکتریکی های برتر تهران – اسفند ۹۱

تاریخ نشر: ۸ اسفند ۱۳۹۱

مراسم تجلیل از الکتریکی های برتر تهران در سال ۹۱ با حضورِ ۲۵۰ نفر از نمایندگان برگزیده شان، در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار گردید. نمایندگان ۲۵ الکتریکی با دریافت تقدیر نامه و جوایز نقدی و نمایندگان ۵ الکتریکیِ مدعوِ دیگر نیز به پاس تلاش در ارتقاء همکاری خود با مازی نور با دریافت جوایز مورد تشویق قرار گرفتند.
برنامه این مراسم، پس از تلاوت قرآن مجید، با سخنان آقای وحید آبادیان (رئیس هیات مدیره) آغاز گردید و در ادامه، توسط دیگر همکاران شرکت مازی نور سخنان مبسوطی در باره تحولات بازار، محصولات عرضه شده جدید این شرکت در یک سال اخیر و نیز، مباحث فنی مربوط به مهندسی روشنایی و چراغ های LED و مطالب تازه ای هم در باره Energy saving ایراد گردید.
نکته بسیار مهم این مراسم، همچنین، بحث در باره دادن ضمانت کالا توسط شرکت مازی نور بوده است. این موضوع و اهمیّت آن به تفصیل برای حضار محترم تشریح گردید
پس از صرف شام، و پیش از تقدیم جوایز و و لوح های تقدیر به الکتریکی های منتخب و جوایز عمومی به تمام شرکت کنندگان، توسط مدیرعامل شرکت دل افروز، آقای طالب پور، از زحمات آقای آبادیان قدردانی گردید. سرانجام با تشکر و قدردانی شرکت صنایع روشنائی مازی نور از زحمات نماینده، عاملین و الکتریکی ها، برنامه به پایان رسید.
از تازگی های مراسم امسال، برنامه کنسرت گروه موسیقی رستاک بود که در میان پرده برنامه ها، با اجرای موسیقی محلی و با طرب مخصوص خود، محفل گرم خانواده مازی نور را پرنشاط تر از همیشه ساخت، تا همه با داشتن خاطره شبی به یاد ماندنی، به استقبال سال نو بشتابند. با آرزوی تندرستی، بهروزی و کامیابی همه.