معرفی واحدها

معرفی واحد مارکتینگ :

واحد مارکتینگ با این هدف آغاز به فعالیّت نمود که کلیه اموری را که به شناسایی، نگهداری و رضایت مشتریان منتج می‌گردد، مدیریّت نماید ؛ و در راستای این حرکت بازارمحور تحقیقات میدانی انجام گرفته و در ارتباط مستمر با زنجیره تامین ، بازخوردهای موجود را دریافت نموده و تجزیه و تحلیل می کند.
برنامه ریزی و اجرای برنامه بازاریابی و برنامه های تشویقی و ترویجی برای گروه های مختلف ، شناسایی بازارهای هدف ، شرکت در نمایشگاه های تخصصی، همایش ها و برنامه ریزی و اجرای کمپین های تبلیغاتی ، از اهم فعالیت های آن می باشد.

معرفی واحد فروش :

واحد فروش در پشتیبانی از کالارسانی، برآورده کردن نیازها، هدایت فنی و در نتیجه جلب رضایت مشتریان محترم ، مجدانه می کوشد.
کلیه نمایندگان مازی نور در سرتاسر کشور، در منطقه عملیاتی خود ، با مجهز بودن به اطلاعات فنی چراغ ها، آماده سرویس دهی به مشتریان محترم می باشند.

معرفی واحد خدمات پس از فروش:

واحد خدمات پس از فروش مازی نور بر پایۀ مشتری مداری و جلب رضایت کامل مشتریان گرامی با کادری متشکل از کارشناسان و متخصصان مجرب و شبکه ای از نصابان و سرویسکاران مجاز در سطح کشور، وظیفۀ ارائۀ خدمات تعمیرات، تأمین قطعات یدکی و پیگیری شکایات مشتریان را بر عهده دارد.
این واحد با بکارگیری تجهیزات پیشرفته، انجام تستهای لازم و استفاده از استانداردهای روز صنعت برق و روشنائی، تمام شرایط الکتریکی، محیطی و حفاظتی لازم در محل نصب چراغها را بررسی و تجزیه و تحلیل کرده و ضمن رفع مشکل مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن، آنها را در شناسایی و رفع اشکالات موجود در سیستم برق و روشنائی خود یاری می رساند.